bezpłatny ebook

Przewodnik, który pomoże ci dokonać właściwych wyborów

Co to jest to eko, bio czy organic? Zastanawiasz się czy jedzenie, które kupujesz na targu i w dyskoncie jest naprawdę zdrowe? Czy certyfikat ekologiczny to fikcja? Czy moje dziecko na pewno dostaje dobry produkt? Czym opryskuje ekologiczny rolnik? Czy „ekologiczność” świeżego pomidora i przetworzonego z niego koncentratu jest taka sama?

Jeśli nie wiesz, wątpisz i chcesz znaleźć odpowiedź na nurtujące cię pytania dotyczące zdrowego żywienia i produktów ekologicznych, to jesteś we właściwym miejscu. Pobierz bezpłatny ebook, który obala mity i analizuje fakty,  Każda informacja z tej wirtualnej książki jest oparta o rzetelne badania naukowe. Kliknij poniżej i rozwiej swoje wątpliwości 🙂 

Trzy Główne Korzyści z Uczestnictwa w Szkoleniu

to najczęstsze pytanie, które sobie zadajemy. W ebooku staramy się odpowiedzieć na pytanie czy jest w ogóle sens kupować ekologicznie. Co warto  warto kupić bio, a za co nie warto przepłacać.

czym się różni żywność BIO, EKO od Organic? Jak wygląda procedura certyfikacji, oraz na co należy zwrócić uwagę sprawdzając rolnika ekologicznego. O tym jest też w książce.

znajdziesz tu nie tylko teoretyczny wykaz oprysków bio, ale też case study. Zdjęcia otaz informacje jak działają.

Tu poznasz logiczną analizę tego co ma sens w ekologii a co sensu niema. Zobaczysz zawartość chemii syntetycznej w warzywach konwencjonalnych oraz produkty w przypadku, których ekologia nie ma sensu.

Pobierz ebooka