ZDROWE ŻYWIENIE – START

Zapisz się na bezpłatny 5 dniowy kurs email. Otrzymuj codziennie maila i dowiedz się jak ruszyć z miejsca ten temat 🙂

Dobre nawyki

Stań się lepszą wersją Siebie. Wszystko jest w Twoich rękach i głowie. Masz realny wpływ na to co kładziesz na talerzu. Zrób ten pierwszy krok. Zacznij działać i zmieniać swoją rzeczywistość.

zapisz się i buduj nawyki

Diet or NO diet

Jedz fit! Jedz wege! Jedz keto! Można się poczuć zagubionym ze wszystkich stron natłokiem informacji. Co wybrać? Omówmy to krótko i konkretnie.

zapisz się i pozbądź wątpliwości

Zróbmy to razem

Ciężko jest rozpocząć zmiany. To trudne. Potrzebujemy wsparcia kogoś kto myśli podobnie. Przejdźmy przez to wspólnie. Krok po kroku, przez 7 dni. To będzie dobry czas.

zapisz się i ruszamy

Bez krowy – plan na zdrowie

Zdrowie to kanon wiedzy. To co poznaliśmy już dawno temu i to w jaki sposób funkcjonowały przez lata pokolenia naszych dziadków. To produkty zebrane świeżo, przygotowane na miejscu i spożyte od razu. To żywność która danie nie tylko energię, ale też ma wpływ na nasze geny, nasze samopoczucie i choroby lub ich brak. Zdrowie to coś co obecne przemysł spożywczy próbuje wypaczyć wciskając nam w kampaniach marketingowych żywność obandowaną jako „fit”, „naturalnie” i „lokalnie” a nie mającą z tym w nic wspólnego.

Media o nas

facebook

Intagram

YouTube