Sok z kapusty – poprawia koncentrację

Sok z kapusty jest obok buraka kolejnym turbo warzywem. Posiada masę witamin z grup A, E, K, wiele z grupy B, C i P. Szkoda tylko że kapustę w naszej tradycji kulinarnej tak mocno przetwarzaczami pozbawiając ją cennych L-glutaminy która ratuje nasze jelita i L metylo-metionino-sulfonianu działającego przeciwzapalnie.

W czym pomaga?

Sok z kapusty leczy nieżyty żołądka, wrzody dwunastnicy, hemoroidy, nadciśnienie tętnicze. Oczyszcza wspaniale organizm, bowiem zawiera siarkę, chlor i jod.

Nadwaga

Jedna szklanka soku z kapusty rano i wieczorem pomaga pozbyć się nadwagi, ponieważ substancje wchodzące w skład soku z kapusty powodują intensywny rozkład tkanki tłuszczowej. Istotne jest to, aby taką kurację oczyszczającą, nie zaczynać w poniedziałek rano, kiedy wstajesz i idziesz do pracy, a zaplanować ją końcem tygodnia, kiedy zbliża się weekend. Dlaczego? Bowiem jeśli jelita nie funkcjonują prawidłowo, po wypiciu soku z kapusty powstaje duża ilość gazów. Pijąc sok z kapusty obserwuj swój organizm, Zakończ picie soku z kapusty w chwili, gdy jelita będą oczyszczone.

Pozdrawiam cię serdecznie 🙂

Justyna – Bez Krowy

Zastanawiasz się jak ogarnąć gotowanie w domu? Od czego zacząć? Jak zaplanować i przygotować posiłki?

Oddaje w twoje ręce gotowiec: 58 stron | 35 przepisów | 7 dni. Szybki i konkretny przewodnik, który na 58 stronach zawiera 35 sezonowych i zdrowych przepisów. To taki praktyczny poradnik, w którym informuję Cię jak poradzić sobie z codziennością i ogarnąć plan żywienia Twój rodziny.

Pozbędziesz się chaosu, zaczniesz planować posiłki. Basic kuchenny pomoże ci z automatu ogarnąć kuchnię i zredukować ilość czasu spędzanego w kuchni.

  • Produkt w promocji
    19,90 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *